Casa Linda E Aconchegante Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Casa Linda E Aconchegante Villa Goiânia med 3 sovrum, som kan ta emot upp till 8 gäster, erbjuder ett behändigt läge 2 km från pedagogiska turistattraktioner som Federal University of Goiania.
Villan ligger cirka 10 minuters bilresa från Coreto, och flygplatsen Santa Genoveva/Goiania ligger 15 minuters bilresa bort. 7 km från den här villan med 3 badrum hittar du Catedral Metropolitana de Goiânia, medan Passeio Das Aguas Shopping ligger cirka 3 km bort.
Gästerna kommer att uppskatta utsikten över trädgården.
Restaurangen Qj Jeitinho Caseiro erbjuder ett urval av brasilianska rätter.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Casa Linda E Aconchegante Villa till Santa Genoveva/Goiania flygplats?
Casa Linda E Aconchegante Villa ligger inom 15 minuters bilresa från Santa Genoveva/Goiania flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Casa Linda E Aconchegante Villa?
Ett kök finns på Casa Linda E Aconchegante Villa. - ❓
Tillåter Casa Linda E Aconchegante Villa husdjur?
Casa Linda E Aconchegante Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Casa Linda E Aconchegante Villa?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Casa Linda E Aconchegante Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Goiânias viktigaste landmärken, inklusive Coreto (4 km), Passeio Das Aguas Shopping (3 km) och Catedral Metropolitana de Goiânia, som finns inom 15 minuters bilresa.